המלצות

לפני כשבועיים לקיתי בדלקת אוזניים מחרידה שגם טיפות, גם אנטיביוטיקה וגם משככי כאבים נון סטופ לא הקלו על סבלי הרב... וכשהכאב נרגע האוזן נותרה סתומה למשך שבועיים. ציפור קטנה לחשה לי שיש נרות שמדליקים באוזן והם שואבים את הנוזלים. התייעצתי עם הרופאה והיא המליצה לי לנסות.

אצתי רצתי מהמרפאה ישירות לביתה של דליה גבע, נשכבתי לה על הספה בסלון והודעתי לה שתעזור לי.

דליה המדהימה והמקצוענית טיפלה בי במסירות גם באותו הערב וגם עוד שלוש פעמים אחר כך. בנוסף היא נתנה לי כמה טיפים שיעזרו.

דליה, את מתוקה, תותחית ומלאת ידע וידיים ולב של זהב. תודה לך על הכל. אני אמשיך לבוא לקליניקה המהפנטת שלך, אני כבר אמצא סיבה.

ולכם, אני ממליצה על דליה לכל מצוקה ובעיה. הבחורה אנציקלופדיה מהלכת ומלאת שמחה, איכפתיות, אהבה ורצון לעזור.

מומלץ!!!

קרן סייקס. גבעת חיים.

 

אני רוצה לספר לכם על הטיפול המסור של דליה. אני מטופלת אצלה כ- 8 שנים. העיסוק שלי הוא אימון סוסים למרוצים ובמקצוע זה יש הרבה פגיעות ונזקים והגוף חייב תחזוקה- בעיות של שרירים קרועים, כאבי גב , ברכיים ועוד... בחורף אני מגיעה לדליה כדי לחזק את מערכת החיסון שלי. גם כשאני מגיעה לדליה בסתם "יום מעונן" ללא קשר למזג האויר, אני יוצאת "אביבית". דליה תמיד תדע מה לעשות כדי לגרום לי להרגיש טוב.

המון תודה לך דליה על שנים של טיפול מסור. דליה היא הקוסמת שלי!


 
                         אורית בראז
                       מאמנת סוסים.
במשך שנה סבלתי מכאבים עזים בברכיים. ניסיתי את כל הטיפולים הקונבנציונליים, אך דבר לא הועיל. הגעתי לדליה מאוד סקפטית ועם תקווה שאולי ימצא פתרון למכאוביי. טופלתי ע"י דליה בתדירות של אחת לשבוע במשך חודשיים וכבר בטיפולים הראשונים הרגשתי שיפור משמעותי. הכאבים חלפו כלא היו! ממש פלא מבחינתי. דליה מדהימה, עם המון סבלנות ובעיקר מקצועית מאוד. כיום, כל כאב הכי קטן של בני המשפחה- דליה היא הכתובת. מדהימה מדהימה מדהימה!
        
                    לימור עזראי
                  מהנדסת תעשיה וניהול.

בעקבות דלקת חמורה בדרכי השתן, אושפזה בתנו אלי (בת שנה וחצי) בבית חולים. לאחר בדיקות מקיפות אובחן ריפלוקס של דרכי השתן. הרופאים הסבירו לנו שמדובר בתופעה שכיחה ומומלץ לתת אנטיביוטיקה פרופילקטי למשך שנה, כדי שלא יווצרו סיבוכים ובהמשך צריך יהיה לשקול ניתוח פשוט. לאחר שנים של היכרות עם דליה ואין ספור טיפולים לילדיי הגדולים, ביקשתי את עזרתה לטיפול בריפלוקס. בזכות הידע המקצועי, הניסיון הרב והגישה החיובית והאוהבת של דליה, הצלחנו להתגבר על הבעיה, ללא אנטיביוטיקה וללא ניתוח.

                                 ג'ואל גלר
                            מורה לחינוך מיוחד.
לדליה היקרה,

ד"ר אנטוני פ.ויתאם כתב:
"בחייו של כל תלמיד יש חלל ריק המחכה להתמלא על יד מורה היכול להעניק ביטחון עצמי גדול יותר, לטפח כשרונות שלא נתגלו, ולכוון אנרגיות חבויות לצורה כלשהי למימוש עצמי..."

לסיום השנה רצינו להגיד לך- תודה על למידה מהנה ומעשירה.

                     מתלמידי וצוות בי"ס "יובלים".
לכב' דליה גבע

ברצוני להודות לך מקרב לב על טיפולך המסור בשחייני הפועל עמק חפר. הטיפולים והיחס החם אשר הענקת לספורטאים ובראשם- עמית עברי, היו בין הגורמים הישירים להצלחת הקבוצה באליפות ישראל והצלחתה המדהימה של עמית עברי באליפות אירופה חורף 2009 באיסטנבול , באולימפיאדה ובאליפויות השונות ברחבי העולם.

דודיק אור
                        הפועל עמק חפר – שחייה.
לייעוץ לגבי סוג הטיפול המתאים לך,
להכרות ראשונית
או להזמנת תור:
050-2056154